fju fjuZrób zdjęcie lecącego marynarza i wygraj

 

 

 

W sobotę miedzy godziną 10:30 a 12:00 warto wypatrywać sunącej po niebie czterometrowej figurki marynarza. Ludzik podwieszony pod helikopterem przeleci wzdłuż wybrzeża Zatoki Puckiej i Gdańskiej na trasie Jastarnia-Sopot-Swarzewo na wysokości 50 m. Niezwykły przelot ludzika to niespodzianka przygotowana na inaugurację najnowszego muzeum na Pomorzu - Muzeum Kocham Bałtyk w Swarzewie.
 
W związku z niecodziennym wydarzeniem ogłaszamy konkurs na udokumentowanie przelotu marynarza. Wystarczy sfotografować lub nakręcić materiał wideo z dowolnego miejsca przelotu ludzika. Zdjęcia lub wideo należy przesłać na adres internet@prasa.gda.pl.
 
Marynarz wystartuje o 10:30 z lotniska w Jastarni, skąd poleci brzegiem zatoki do Sopotu. Tam zawróci i skieruje się w stronę Swarzewa, gdzie wyląduje ok. 12:00 na terenie Muzeum Kocham Bałtyk. 
 
Najlepsze ujęcia zostaną nagrodzone. Mozna wygrać nowoczesny smartfon marki Samsung, duży zestaw klocków LEGO, kilkugodzinny rejs jachtem s/y Pozytywny oraz pięć rodzinnych karnetów wstępu do muzeum w Swarzewie. Swoje dzieła można także opublikować na facebooku, ale koniecznie trzeba dodać do nich tzw. hashtag o treści: #latajacyludzik (dla nas to będzie sygnał, żeby wykorzystać zdjęcie i zaprezentować na naszej stronie internetowej). 
 
Pięć najciekawszych fotek (z nazwiskami ich autorów) trafi też na wystawę "Morze klocków", która w wakacje prezentowana będzie w Muzeum Kocham Bałtyk.

 

aktualności o nas wystawy kontakt