partnerzy:

     

Powiat Pucki - dawniej i dziś:


Zobacz film:


 

Aktualności

 

Poniedziałek 04 lipiec 2016

Czy są korki na Półwysep Helski?

 

Bardzo łatwo to sprawdzić dzięki ludzikowi marynarzowi LEGO, który stoi przed Muzeum Kocham Bałtyk.

 

 

Środa 01 czerwiec 2016

Aktualne ceny biletów w Muzeum Kocham Bałtyk

 

Od 1 czerwca w muzeum obowiązuje już nowy cennik.

 

 

Czwartek 28 kwiecień 2016

Murale 3D! Pierwsza taka wystawa w Polsce już jest

 

Muzeum Kocham Bałtyk w Swarzewie koło Władysławowa po raz kolejny organizuje nietypową wystawę. Tegoroczną rewelacją jest sala "Morskie Murale 3D". To jedyna taka wystawa w Polsce.

 

 

Wtorek 19 styczeń 2016

Wystawa aktualnie nieczynna

 

O zmianie będzie informować na tej stronie.

 

 

Piątek 02 październik 2015

Podsumowanie 2015 roku

 

To było znakomite 6 miesięcy! Wystartowaliśmy już 29 marca 2015r. z największą na świecie kolekcją LEGO® SPACE. Została ona doceniona za walory edukacyjne i objęta honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka Marka Michalaka. Ogromnym sukcesem okazały się warsztaty z programowania LEGO® WeDo, podczas których wprawialiśmy w ruch roboty. Wzięło w nich udział wielu uczniów ze szkół województwa pomorskiego oraz kolonie i wycieczki z całej Polski. Ze swojego zadania wywiązał się również ogromny, pięciometrowy ludzik LEGO, stojący przed Muzeum. Wzbudzał wielkie zainteresowanie i powodował uśmiech. Wspólne zdjęcie z Nim zrobiły sobie setki osób. Dzięki wielu organizowanym przez Nas konkursom, zwycięzcy wygrywali bilety wstępu do Muzeum, zestawy klocków LEGO, a nawet bilety do... LEGOLAND BILLUND! I tym razem, specjlanie przygotowaliśmy się do DNIA DZIECKA - ogromna frekwencja, tysiące uśmiechów zachęcają do działania również za rok. 4-5 lipca to kolejne wielkie święto w Muzeum Kocham Bałtyk - otworzyliśmy nową ekspozycję,jeszcze więcej budowli, jeszcze więcej klocków! Z tej okazji obdarowywaliśmy prezentami odwiedzających i wspólnie układaliśmy i sterowaliśmy pojazdami zbudowanymi z ulubionych klocków dzieci. Muzeum Kocham Bałtyk to także wystawy fotografii: "Bałtyk - zmienne oblicza" oraz "Bałtyk w obiektywie". Ukazały one Bałtyk w jego prawdziwej, pełnej krasie – jako morze zaskakujących kontrastów, kolorów i niezwykłej atmosfery. Objęliśmy patronatem Ekokajakarza Dominika Dobrowolskiego, który przepłynął kajakiem szlak Szczecin-Gdynia wzdłuż wybrzeża Bałtyckiego! Zakończyliśmy tegoroczną przygodę z Wami 29 września 2015r. Rekordowa frekwencja odwiedzin utwierdziła Nas w przekonaniu, że Muzeum Kocham Bałtyk, to pozytywna inicjatywa. To był wspaniały rok, dziękujemy Wam za wszystkie miłe chwile. Nie powiedzieliśmy ostatniego słowa, postaramy się by na wiosnę zaskoczyć Was jeszcze bardziej! Do zobaczenia wkrótce. Z najserdeczniejszymi pozdrowieniami ekipa Muzeum Kocham Bałtyk.

 

 

Piątek 18 wrzesień 2015

OSTATNI WEEKEND WYSTAWY, DZIECI DO 10 lat bezpłatnie

 

OSTATNI WEEKEND WYSTAWY BUDOWLI Z KLOCKÓW LEGO - DZIECI do 10 lat BEZPŁATNIE *) Jeśli jeszcze nie zdążyliście nas odwiedzić, albo chcecie zrobić to kolejny raz zapraszamy - to już ostatnie dni wystawy. Przypominamy, że trwa akcja: WEDO - Weekendowe programowanie dla najmłodszych. To warsztaty z robotyki na które zapraszamy wszystkie dzieci obecne w Muzeum w soboty o godzinie 12-tej oraz 13.30 oraz w niedziele o godzinie 13:00 oraz 14.30. Uwaga: informujemy, iż warsztaty odbędą się tylko w przypadku zgłoszenia minimum 10 osób. * min. 1 opiekun dorosły na max. 2 dzieci;