partnerzy:

     

Powiat Pucki - dawniej i dziś:


Zobacz film:


 

Aktualności

 

Poniedziałek 22 czerwiec 2015

Muzeum Kocham Bałtyk NIECZYNNE w dniach 30 czerwca - 3 lipca

 

W dniach 30 czerwca - 3 lipca, Muzeum będzie nieczynne za sprawą zmiany ekspozycji. ZAPRASZAMY od 4 lipca do obejrzenia nowych budowli !

 

 

Piątek 19 czerwiec 2015

Muzeum obejmuje patronat nad Ekokajakarzem!

 

Dominik Dobrowolski - ekolog i podróżnik rusza na kolejną wyprawę kajakową na rzecz czystości Bałtyku. Ekokajakarz pokonuje w lipcu szlak Szczecin-Gdynia wzdłuż wybrzeża Bałtyku. Podczas wyprawy Dominik Dobrowolski zaprasza na spotkania i do wspólnego żeglowania, wiosłowania, do recyklingu i przede wszystkim do dbania o środowisko. Podróżnik szczególnie apeluje do turystów - "zostawiajmy na plaży jedynie odcisk naszych stóp, a nie śmieci". Wyprawa pt. "Recykling rejs-Bałtyk 2015" jest organizowana wspólnie z Fundacją PlasticsEurope Polska, a jej partnerem jest Rekopol Organizacja Odzysku. Ta ekologiczna ekspedycja będzie relacjonowana na stronie: www.recykling-rejs.pl , gdzie będą zamieszczane codziennie informacje z trasy, zdjęcia, plany nadmorskich spotkań i konferencji. Dominik Dobrowolski planuje podczas swojej ekologicznej ekspedycji przypłynąć również do naszego Muzeum. Muzeum Kocham Bałtyk patronuje wyprawie i życzy bezpiecznego i zakończonego sukcesem "Recykling rejsu"."

 

 

Wtorek 02 czerwiec 2015

Muzeum czynne 4 czerwca [Boże Ciało]

 

Dnia 4 czerwca czyli podczas Bożego Ciała [Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej] Muzeum Kocham Bałtyk będzie czynne. Wszystkich Naszych gości serdecznie zapraszamy w godzinach 10-18.

 

 

Wtorek 26 maj 2015

Wystawa: Bałtyk - zmienne oblicza

 

Bałtyk – przez wielu uważany za małe morze chłodnej północy. Wiecznie zimne, szare, sennie rozlewające się na szerokich plażach u jego południowych wybrzeży.

 

 

Poniedziałek 25 maj 2015

Dzień Dziecka w Muzeum

 

Już w niedzielę 31.05 oraz 01.06 zapraszamy na Dzień Dziecka w Muzeum Kocham Bałtyk. Przygotowaliśmy liczne atrakcje oraz niespodziankę: DZIECI ODWIEDZAJĄ WYSTAWĘ MORZE KLOCKÓW BEZPŁATNIE*

 

 

Sobota 23 maj 2015

Muzeum Kocham Bałtyk OTWARTE w niedzielę 24 maja

 

W odpowiedzi na wiele zapytań informujemy, że jutro Muzeum Kocham Bałtyk będzie OTWARTE [10:00 - 18:00] Zapraszamy serdecznie